R10 world champ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real był zbyt pewny siebie i to ich zgubiło
0
mecz jest nasz:) VeB Real nie istnieje
0
My realu nie znamy i nie chcemy, w Europie rządzi Barca a real jest kroplą wody w oceanie.
0
Nazwe też mogli ściągnąć z Barcy a może tak FC Bunyodkor niedługo to piłkaże imiona pozmieniają na takie jakie mają piłkarze Barcy:P
0
Zawsze chciałem żeby Llaporta nie odchodził, ale jak sie dowiedziałem tego że on nie nawidził R10, Eto i Deco to żałuje że go już dawno nie wyrzucili, bo R10 i Deco już nie wrócą nigdy!
0
ej co jak co ja też lubie R10 i jest mi szkoda że odszedł ale takie głupoty pisać to już przesada